DARKEST HOUR
Майстер-клас із хілсу для середнього й вище рівнів
Чуттєва і водночас лінійна хореографія для танцівниць середнього і вище рівня, котра дозволить вдало освоїти нові технічні елементи хілсу, навчитися контролю тіла і емоційному наповненню свого танцю відповідно до настрою музики.
Відчуй своє тіло!
Вмикай майстер-клас і освоюй нові навички контролю тіла у танці на підборах! Під час проходження майстер-класу тобі вдасться не просто вивчити чергову жіночну хореографію, а справді познайомитися з нестандартним підходом до хілсу. Адже чуттєвість, сексуальність і емоція в танці на підборах може виявлятися дуже різноманітно, а коли це підкріплено ще й чистою танцювальною технікою – що може бути крутіше?
"Мене звати Наталя. Я танцюю з 6 років. Значна частина моєї кар'єри пройшла у бальних танцях, що дало мені максимальну працьовитість, універсальну технічну базу і любов до танцю у всіх його проявах. У 2015 році познайомилася з напрямком high heels та остаточно переконалася, що хочу професійно розвиватися у ньому. З 2017 року і досі викладаю цей стиль, ділюся з ученицями своїм багатогранним досвідом. Присвячую багато часу своєму особистому розвитку, відвідуючи майстер-класи топових танцюристів та хореографів України та світу. Також є неодноразовою переможницею та бронзовою призеркою на Femme Fest та Frame Up Ua. За допомогою heels я навчилася виявляти свої емоції та почуття у танці, бути жіночною у різних проявах та проживати в хореографії будь-які життєві історії. Саме цим комплексом навичок хочу поділитися з тобою на своєму майстер-класі. Нумо танцювати та розвиватися разом!"

Три причини, чому тобі потрібен цей клас
Нові технічні танцювальні навички
Майстер-клас передбачає вивчення хореографії, заснованої на новому підході до хілсу як танцювального стилю, що включає ряд нових технік та елементів.
Акцент на глибині сенсу хореографії
Ця хореографія, попри свою лінійність і заснованість на body control, побудована так, щоби у ній можна було прожити свою глибоку особисту історію і сильну емоцію.
Вартість


Придбай один раз і займайся скільки завгодно! Один майстер-клас дорівнює 2-4 заняттям у залі. Вигідна інвестиція в себе і свій розвиток.
Інші хореографії Наталі
Дивись відео та реєструйся на клас!
Що ти отримаєш?
Після навчання на майстер-класі «Darkest Hour»
ти гарантовано отримаєш:
 • 1
  Танцювальну техніку
  У разі регулярного відпрацювання матеріалу ти отримаєш якісно нові технічні навички у танці на підборах.
 • 2
  Контроль тіла
  Хореографія не схожа на «класичний» хілс, у ній ти навчишся контролювати усі частини свого тіла і попрацюєш з ізоляцією та контрастами.
 • 3
  Жіночність у новому прояві
  Цей майстер-клас дозволить спробувати нову цікаву манеру і підхід до прояву емоцій і чуттєвості у хілсі.
МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ХІЛСУ
"DARKEST HOUR"
399
Залишились питання?
Напишіть нам у зручному для вас месенджері
і ми з радістю відповімо на них