ЛАБОРАТОРІЯ ХІЛСУ
Мінікурс для початківців і тих, хто вже розвивається у хілсі
200 хвилин
Онлайн-курс
8 технічних рутин
Лабораторія Хілсу це компактний, зручний і надзвичайно цікавий мінікурс з техніки хілсу.
Він підійте тобі, якщо шукаєш нових якісних підходів до вдосконалення своїх танцювальних навичок у танці на підборах, хочеш дослідити технічні особливості виконання хілс-хореографій і шукаєш класний практичний посібник з напрацювання танцювальної техніки, котрий завжди буде актуальний і ефективний.

Головна в лабораторії

"Вітаю! Мене звати Наталя Башурин і я танцюю вже 24 роки. Великий досвід заняття танцями і роки викладання привели мене до позиції, що не буває безпечного, якісного та естетичного танцю без хорошої технічної основи. Тож уже більше шести років я досліджую специфіку техніки саме хілсу, адже в ньому є величезна важлива особливість — ми танцюємо на підборах і це спонукає вважати, що техніка цього танцювального стилю має дуже багато своїх особливостей.

Із задоволенням ділюся результатами своїх досліджень з ученицями у групах і на майстер-класах з техніки, однак вважаю, що зануритись у цей процес однозначно має якумога більше хілс танцівниць поза межами моєї танцювальної студії! Отже, я пропоную тобі унікальне дійство: безпосередньо долучитися до пізнання усіх деталей і нюансів напрацювання технічних навичок танцю на підборах у моїй Лабораторії Хілсу. Ти ще встигаєш приєднатись!"
Твій мобільний і завше актуальний посібник з техніки хілсу
Лабораторія Хілсу — це універсальний комплекс інструментів для роботи з технікою хілсу, котрий складається з якісного розігріву та восьми технічних рутин, присвячених дослідженню і напрацюванню балансу, роботи рук, діафрагми, стегон, ніг, стоп, розвитку пластики та особливостей танцю у партері.

Цей мінікурс завжди буде актуальним і стане у нагоді під час регулярної роботи над технікою хілсу, оскільки він за своїм змістом підлягає ще й розширувальному тлумаченню, тобто ти можеш працювати з ним у різному темпі, під різну музику і з досвідом, з часом навіть доповнювати його своїми власними фішками. Тому скоріш хапай підбори й нумо разом досліджувати усі секрети і лайфхаки напрацювання техніки хілсу!
Особливості мінікурса
Три причини, чому варто придбати цей мінікурс
 • Короткі заняття
  Кожен дослід (урок) Лабораторії Хілсу, окрім розігріву, триває в середньому 15-30 хвилин, тому тобі точно не буде нудно, а навпаки - все швидко, але водночас і якісно.
 • Доступність і зрозумілість
  У мінікурсі інформація подана дуже доступно, досліди зняті у дзеркальному форматі (твоя права рука = правій руці педагога на відео). Також, крім педагога, у кадрі є асистентка, котра завжди показує все паралельно з іншої сторони, або ж педагог пояснює на її прикладі важливі деталі.
 • Актуальність і необхідність
  Ти ж знаєш, що без техніки хілсу сьогодні ніяк. Тож цей мінікурс — справжній ефективний інструмент для її вдосконалення. Один мінікурс вирішить усі питання комплексної роботи з усіма необхідними навичками, котрі дозволять танцювати хілс якісно.
Формат занять
Відеоуроки

Заняття, які можна дивитись в будь-який час в будь-якому місці
Доступ назавжди

Ти можеш повернутися до вивчення мінікурсу в будь-який момент і переглядати уроки скільки захочеш
Доступ на всіх девайсах

Телефон, планшет, ноутбук і навіть телевізор — займайся на будь-якому пристрої
Структура мінікурса
Дослід №1
Якісний розігрів для занять хілсом: специфіка і практика
Дослід №2
Механіка ввімкнення стоп і колін у хілсі
Дослід №3
Практичні аспекти напрацювання балансу і робота з центром
Дослід №4
Інструменти розширення амплітуди стегон
Дослід №5
Особливості розпрацювання амплітуди верху
Дослід №6
Механізми напрацювання пластики тіла
Дослід №7
Встановлення повного контролю над руками
Дослід №8
Особливості роботи спини у партері
Дослід №9
Контроль стоп і колін у партері
Хореографії Наталії в стилі хілс
Дивись та записуйся на мінікурс, щоб навчитися так танцювати!
Що ти отримаєш?
В результаті 3-х годин мінікурсу ти отримаєш:
 • 1
  Вміння використовувати своє тіло, м'язи як інструмент у танці на підборах
  Розігрів і рутини, представлені на дослідах (уроках) Лабораторії Хілсу, містять такий набір інформації, котрий забезпечить тобі нові класні відчуття у тілі, ти відчуєш його на максимум і зрозумієш, як можна контролювати його і користуватися ним, як інструментом.
 • 2
  Реальне практичне вдосконалення техніки хілсу
  Мінікурс є дуже практичним за своїм змістом. Надані у ньому схеми рутин за умови регулярної свідомої роботи з ними дадуть тобі реальні результати. Вже за місяць такої роботи ти відчуєш, наскільки тобі легше сприймати і виконувати хореографії різного рівня складності.
 • 3
  Революційне усвідомлення, що техніка хілсу — це не нудно, а захоплююче
  Лабораторія Хілсу — це справжнє дослідження можливостей свого тіла у танці на підборах. Ти зрозумієш, що цей процес захоплюючий, він породжує бажання більше і більше працювати в цьому напрямі, бо свідомий танець — це завжди цікаво.
МІНІКУРС "ЛАБОРАТОРІЯ ХІЛСУ"
Вдосконалюй техніку хілса в один клік!
849
Що говорять про заняття з техніки хілса з Наталі ❤️
 • Олександра
  Привітик) хочу сказати декілька слів щодо занять з техніки хілсу👠Ти знаєш, я завжди за те, щоб почерпнути щось нове і корисне… а твої заняття були максимально інформативними і безперечно корисними для мене… хода, оберти, баланс, чіткість, розслаблення - це все дуже важливі речі в хілсі і я рада тому, що вчуся цьому у тебе🤗 Добре ще й те, що можна на занятті сміливо перепитати, що незрозуміло і ти знову і знову невтомно і доступно, вміло поясниш той чи інший рух чи рутинку… розбереш чому завалює корпус, покажеш як дотягнути ручку, куди обертати ту голову😁 Тішуся, що маю такого крутого педагога як ти😎
 • Ксенія
  Була і на класах, і на заняттях по техніці хілсу. Обожнюю їх, бо все розкладено по поличках, зрозуміло і цікаво☺️ Особливо цікаво і результативно, коли певний елемент руху розбираєш на маленькі деталі🙏🏻 Скільки б не працював, завжди з’являється якесь інше бачення та усвідомлення як правильно виконувати той чи інший елемент, ніби по-новому для тебе відкривається світ хілсу)) І тільки з правильною технікою, я вважаю, можна досягнути бажаного результату й красивого, якісного виконяння танцю😌  Тому всі заняття і класи пов’язані з базою і технікою хілсу, особливо в тебе, Наталю, – це щира рекомендація для тих, хто танцює цей прекрасний стиль❤️
 • Анастасія
  Привіт)  Я хотіла би сказати дякую за уроки з техніки. Нажаль, в мене не було можливості відвідувати всі заняття, але інформацію, яку ти давала, можна вважати безцінною. Круто, що є можливість працювати і вдосконалювати себе, особливо в такого педагога, як ти 🫶🏼
 • Марʼяна
  Я, звичайно, дуже початківець в тому, але я в захваті від вас і вашого крайнього майстер-класу❣️✨✨ дуже цілісно і потужно!! Тому дуже чекаю від вас подальших можливостей доторкнутись і трішки перейняти тої вашої досконалості у танці!
Залишились питання?
Напиши нам у зручному для тебе месенджері й ми з радістю допоможемо тобі