Талант чи робота:
все про хореографію
Лекція для всіх рівнів танцівників та хореографів-викладачів
Отримай практичні поради, лайфхаки та відповіді на цікаві питання у новій лекції нового формату розмови-інтервʼю від двох досвідчених викладачів танців.
Лекція для будь-якого рівня танцівника або хореографа.
Безцінний досвід дарує інструменти
Ця лекція дозволить новачкам у непростій справі хореографа засвоїти базові теоретичні знання і зафіксувати практичні лайфхаки на початку цього шляху. В той же час хореографи з досвідом завдяки поданому у лекції матеріалу зможуть глянути на процес створення хореографії імовірно під іншим кутом, зловити цікаві інсайти для себе і, можливо, урізноманітнити свої практики.

Крім того, ця лекція буде для кожного структурованим відеопосібником, що дає інструменти для творчого процесу, котрий містить не тільки теоретичні знання, засновані на персональному багаторічному досвіді спікерок, а й реальні практичні інструменти, котрі безперечно стануть у нагоді! Пришвидшуй розвиток своїх навичок створення хореографій, засвоївши уроки досвідчених лише за один перегляд!
"Вітаємо! Мене звати Аnna R і я досліджую танцювальну справу змалечку, викладаючи, ставлячи хореографії, постановки, командні виступи та режисируючи зйомки. 12 років у цій творчій справі дали мені масу досвіду, знань, відкриттів й інсайтів, якими я поділюсь у цій лекції з тобою!

А мене звати Наталя Башурин і я створюю heels хореографії і викладаю цей напрям вже протягом 7 років. За цей період часу створила незліченну кількість постановок, хореографій, номерів різноманітних форматів, тому дуже хочу ділитися своїм досвідом у цій непростій, але надзвичайно цікавій і захопливій справі! Маю безліч справді крутих лайфхаків та інструментів, аби спростити складний шлях хореографа-початківця або зробити його ще насиченішим для тих, хто вже в цьому не новачок.

Запрошуємо тебе до нашої цікавої розмови. Гарного перегляду!"

Три причини, чому тобі потрібна ця лекція
Практична цінність
Лекція, завдяки своїй структурованості і насиченості цінними практичними порадами, заснованими на багаторічному реальному досвіді, допоможе зрозуміти, як ставити по-справжньому авторські хореографії.
Універсальність
Лекція буде корисною як для початківців у створенні хореографій, так і для досвідчених хореографів, оскільки кожен знайде у ній щось якісно нове і цінне на своєму рівні.
Відеозапис
Завдяки тому, що лекція записана, ти маєш можливість переглядати її стільки разів, скільки захочеться! Будь-коли, будь-де.
Хореографії Анни та Наталії
Дивись авторські хореографії Анни та Наталії і переконайся в дієвості лекційного матеріалу на практиці
Що ти отримаєш?
Після проходження цієї лекції
ти гарантовано отримаєш:
 • 1
  Практичні поради
  Ти отримаєш поради, інсайти та лайфхаки від двох досвідчених викладачів-хореографів, які зможеш застосувати у своїй практиці.
 • 2
  Інструменти
  Ти отримаєш необхідні інструменти для створення чи урізноманітнення своїх хореографій, зможеш зробити цей процес простішим та швидшим.
 • 3
  Відповіді на питання
  Ця лекція стане тобі в нагоді, якщо ти бажаєш копнути глибше та дізнатись відповіді на багато різних питань стосовно танцю як різновиду мистецтва, чи треба талант, щоб створювати хореографії, як додати сенсу тому, що створюєш та багато інших надихаючих відповідей, які допоможуть тобі на твоєму шляху.
ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ
"ТАЛАНТ ЧИ РОБОТА:
ВСЕ ПРО ХОРЕОГРАФІЮ"
349
Залишились питання?
Напиши нам у зручному для тебе месенджері
і ми з радістю відповімо на них.