CONTEMPORARY
"СОНЯЧНА СИСТЕМА"
Майстер-клас із контемпорарі для початківців і середнього рівня
Музичність та емоційність — це основа цієї хореографії. Лірична і в той час же час наповнена різноманітними технічними рухами хореографія. Кожен рух наче розказує слова цієї пісні і гармонійно поєднується один із один у формі русів.
Поринь у світ емоцій
На цьому майстер-класі ви поринете в ніжну та чуттєву хореографію. Спробуєте себе в напрямку контемпорарі, і навчитесь не тільки техніці цього стилю, а й проживати емоції в танці та проявляти їх у своєму виконанні. Доторкнись до концептуальної хореографії, кожен рух якої розповідає певну історію чи почуття.

Повір, ця хореографія зможе закохати тебе у танець.
"Привіт! Мене звуть Валері, я танцюю і викладаю у напрямках contemporary dance та improvisaton вже 15 років, з яких 9 років я хореограф-постановник і викладач для дорослих і дітей. Мої команди виграють призові місця на різних танцювальних фестивалях, беруть участь у баттлах та перемагають у номінаціях з імпровізації. Я є сертифікованою суддею і судила такі відомі змагання як Global dance fest, The Challenge, Feel the Beat та інші. Я також організовую танцювальні батли з контемпорарі, перформанси, танцювальну терапію для дорослих, танцювальні вечори з імпровізації під живу музику. Минула учасниця української команди: Nesemos', яка представляла Україну на WOD France.

Кожна моя постановка — це розповідь про цікаві історії, про життя, про різні душевні стани та переживання. Так, наприклад, я була режисеркою-постановницею спектаклю: «Відчуваю. Думаю. Дію».

Я пробувала танцювати у різних стилях, але моя душа лежить до contemporary. Хочеш дізнатись чому? За допомогою цього стилю ти почуватимешся натхненним, технічнішим, відчуватимеш музику та рухи по-своєму, а за допомогою імпровізації станеш творцем своїх рухів і знайдеш свій унікальний стиль. Усьому цьому ти навчишся на моїх заняттях. Приєднуйся!""

Три причини, чому тобі потрібен цей клас
Технічна і музикальна хореографія
На цьому майстер-класі тебе чекають авторська хореографіяі базові рухи, які гармонійно поєднуються між собою і музично розкладені так, що слова із пісні відображають емоційний стан через рухи.
Різноманітність рухів і база стилю
В цій хореографії використовуються усі танцювальні рівні (нижній, середній, верхній), а також стрибки, перекати, переміщення, що є невідʼємною частиною техніки стилю контемпорарі та необхідні тобі для подальшого розвитку.
Вартість


Придбай один раз і займайся скільки завгодно! Один майстер-клас дорівнює 2-4 заняттям у залі. Вигідна інвестиція в себе і свій розвиток.
Інші хореографії Валерії
Дивись відео та реєструйся на клас!
Що ти отримаєш?
Після навчання на майстер-класі «Сонячна система»
ти гарантовано отримаєш:
 • 1
  Знайомство зі стилем в його максимальному прояві
  Ви ознайомитесь з контемпорарі як стилем за допомогою базових вправ, які є в хореографії, а також завдяки різновидності стрибків, поворотів, перекатів та авторських елементів.
 • 2
  Покращення танцювальної техніки
  Прокачаєте свою техніку виконання контемпорарі хореографій за допомогою музичності та швидкості виконання рухів, наповненості та складності комбінацій, а також за допомогою різних танцювальних рівнів.
 • 3
  Урізноманітнення лексики танцю
  Це не просто класичний контемпорарі, який ви звикли бачити, в цій хореографії багато авторських рухів і різноманіття форм.
 • 4
  Швидше запамʼятовування рухів
  За рахунок того, що хореографія насичена, це допоможе вам швидко навчитись сприймати нову інформацію, так як формат майстер-класу на це і розрахований. Завдяки цьому в майбутньому ви зможете швидше запамʼятовувати рухи на будь-яких інших класах.
МАЙСТЕР-КЛАС CONTEMPORARY
"СОНЯЧНА СИСТЕМА"
399
Залишились питання?
Напишіть нам у зручному для вас месенджері
і ми з радістю відповімо на них